אלוקדו אודות האלוקדו

אודות האלוקדו

אלוקדו - המוצר הראשון והיחיד בעולם להקלה על תסמיני הפסוריאזיס עם התאמה מלאה לשלבי המחלה. השילוב הייחודי של מרכיבי האלוקדו (Alocado) מספק פתרון יעיל ואפקטיבי ללא שימוש בסטרואידים וללא צורך במרשם רפואי. כמעט 20 שנות פעילות ועשרות אלפי לקוחות ברחבי העולם יעידו על הצלחת סדרת מוצרי האלוקדו בהשבת המטופלים לאורח חיים תקין.

אפשר לחיות עם הפסוריאזיס ובין כל הטיפולים הקיימים היום, כגון משחות וקרמים עם ובלי סטרואידים, טיפולי פוטותרפיה, זריקות ביולוגיות, כדורים המדכאים את מערכת החיסון וטיפולים בים המלח אני מזמינים אתכם להתנסות גם באלוקדו, המוצר היחיד בעולם המותאם נקודתית לשלבי התפרצות המחלה. מקל על תחושת הגרד, מפחית אדמומיות וקשקשת ועוזר בשיקום הפצעים.

מוצרים פעילים מהטבע ו-27 מינרלים מים המלח

סדרת מוצרי האלוקדו מכילים מגוון מרכיבים פעילים במטרה להקל על המטופלים ולהחזיר להם את השליטה בחיים. הפורמולה הבסיסית של המוצר כוללת: 

  • שמן אבוקדו - לשיקום תאי העור
  • תמצית אלוורה - להקלה במצבים של עור אדמומי ומגורה
  • 27 מינרלים מים המלח המעושרים במגנזיום - להזנה וחידוש עור פגום

שמן אבוקדו הינו רכיב מרכזי בסדרת מוצרי האלוקדו. השמן מסייע לשיקום תאי העור ומהווה מקור טבעי של וויטמין D.

 

אופן השימוש

השפעת מוצרי האלוקדו תלוייה בעוצמת ההתפרצות, באופי העור, תדירות השימוש ועוד מגוון גורמים אחרים. ההמלצה הגורפת הינה שימוש של כשבועיים כדי להתחיל לראות תוצאות משמעותיות (את ההקלה מרגישים מייד).

במידה ולא התנסתם באלוקדו מומלת לרכוש ערכה. בערכה 4 מוצרים (צבע מבדיל בינהם). כל מוצר מיועד לתופעה אחרת הנגרמת בעקבות התפרצות הפסוריאזיס וניתן לשלב בין הרכיבים השונים (אין צורך להמתין לספיגה) או להשתמש בנפרד בכל מוצר.

המוצרים מייועדים לשימוש מעל גיל 3

היכן ניתן להשיג

את האלוקדו ניתן להשיג בבתי המרקחת הפזורים ברחבי הארץ. לא מצאת את ה-Alocado בבית המרקחת הקרוב לביתכם, עדכנו אותנו ונשמח לעזור.

תמצית אלוורה המשולבת בכל סדרת המוצרים מסייעת בהקלה במצבים של עור אדמומי ומגורה.