קלידרמה קלידרמה - אודות המותג

קלידרמה - אודות המותג

כאשר מינרלים של ים המלח פוגשים את מיטב השמנים הטבעיים ותמציות הצמחים - העור מתעורר לחיים. מבין מוצרי סדרת קלידרמה תמצאו קרם לחות לעור יבש וסדוק, סדרת מוצרים לטיפול יסודי ויעיל במיוחד בהצטברות צלוליט ועוד...

מותג קלידרמה הינו מותג נוסף מבית חברת פארמה נטורליס המתמחה בייצור מוצרים קוסמטיים ופתרונות דרמטולוגיים לאנשים ובעלי חיים, בעלת למעלה מ 20 שנות ניסיון, המשווקת את מוצריה בארץ וברחבי העולם. תחת המותג מיוצרים מגוון רחב של קרמים לטיפול בעור יבש במיוחד, עור סדוק, טיפול בצלוליט ועוד... כולם מבוססים על מינרלים של ים המלח, מיטב השמנים הטבעיים ותמציות הצמחים. עם קלידרמה, העור שלכם יהיה בריא יותר.

מוצרי המותג

אלקו-דרמה | Alco-Derma - לניקוי ושמירה על היגיינת הידיים

מגוון מוצרים לשמירה על היגיינת הידיים. מוצרי אלקו-דרמה של קלידרמה מכילים בנוסף לחומר החיטוי, גם רכיבים לשמירה על לחות העור והזנתו המונעים יובש בעקבות הריכוז הגבוה של אלכוהול.

קלידרמה צלוליט

סדרת מוצרי קלידרמה צלו-פרי וצלו-פיל לטיפול בצללוליט.

SuperKids - סופרקידס לילדים

סופרקידס הינה סדרת מוצריים ייעודית לילדים המבוססת על פורמולה ייחודית להקלה מהירה לעור עדין, פגום, יבש ומגורה. הרכיבים במוצרים אלו משקמים עור פגום, מרגיעים אדמומיות וגרד, מעניקים לחות ומזינים את העור.

קלידרמה סבופרי לעור שמן

מוצרי קלידרמה סבופרי מבוססים על תורת הרמב"ם ועושים שימוש בתכונות המיוחדות של חלב עיזים בשילוב מיצויי צמחים, מינרלים מים המלח ושמן זית המחזירים את הלחות לתאי העור ומנקים אותו מעודף שמנוניות ללא ייבוש העור.

קלידרמה רפיד אייד לשיקום עור פגום, יבש ומגורה

קלידרמה רפידאייד הוא שילוב מיוחד של מינרלים מים המלח עשירים במגנזיום, שמנים טבעיים ומיצויים צמחיים שנרקחו במיוחד לשיקום מלא של עור פגום, יבש ומגורה. הקרם מרגיע את העור ומספק לו את כל אבני הבנייה להם הוא זקוק כדי לחדש את עצמו באופן טבעי. מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

DermoSlik לעור יבש וסדוק

קרם הידיים ורגלים הטיפולי של קלידרמה! לטיפול בעור יבש וסדוק במיוחד - קרם עשיר במינרלים ובתמציות צמחי הרפואה - טיון והדס. מסייע בטיפול ביובש קיצוני ובעור סדוק, סוגר ומאחה סדקים, פותר בעיות יובש ואובדן גמישות העור. לפרטים נוספים > דרמוסילק