משלוח חינם בקנייה מעל 250 ₪
מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח

פארמה נטורליס פועלת תחת תקינה מחמירה של:
ISO 9001:2015, ISO 22716:2007 CGMP, ISO 13485:20016
וברישיון משרד הבריאות.

החוזקה הבולטת של חברתנו הינה יכולת וניסיון פיתוח מוצרים והתאמתם לצרכי הלקוח. הפיתוח והייצור של המיצויים הפעילים מתבצע במעבדות החברה ומבוסס על תורת הרמב"ם העתיקה, המשלבת בתוכה שימוש בצמחי מרפא ייחודיים וטכניקה ייחודית בהכנת המיצויים. יכולות המתקדמות של מעבדות של פארמה נטורליס מיישמות בפועל את תורת הרמב"ם בהכנת המוצרים המיוחדים של החברה

בזכות היותה חברה מפתחת עצמאית את המרכיבים הפעילים של המוצרים, פארמה נטורליס נותנת מענה פיתוחי למגוון רחב של מוצרים עבור לקוחות , ומאפשרת לכל לקוח להנות מקו מוצרים ייחודי, לפי דרישותיו וצרכיו.

מוצרי פארמה נטורליס המשווקים בארץ ובחו"ל מאופיינים במרכיבים פעילים יעילים במיוחד, מה שהופך אותם לייחודיים במינם ובתחומם. קווי דרמו קוסמטיקה של החברה מוכרים היטב ברחבי העולם בזכות התכונות המיוחדות שלהן.

מעבדות החברה בנויות לתת מענה לכל לקוח של מותג פרטי שמעוניין לפתח מוצרים ייחודיים ברמה גבוהה. צוות המעבדה מלווה את היזם שפונה לחברה לייצור קו משלו משלב ההיכרות ואפיון צרכים , ועד לרגע בו המוצר נמסר ליזם, תוך בקרה קפדנית על איכות וקיום דרישות לכל אורך הדרך.

מעבדות של פארמה נטורליס עוסקות יום יום , גם בימים אלו וברגעים אלו, בפיתוח מוצרים חדשניים ומתן מענה מתקדם לצרכי הלקוחות של החברה!