אלוקדו שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

לנוחיותכם ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות בנושא פסוריאזיס בכלל ומוצרי האלוקאדו בפרט (וכמובן תשובות). לא מצאתם את התשובה לשאלה. מוזמנים ליצור קשר. פרטים בתחתית הדף.

 • מה זה אלוקדו? ומה משמעות השם

  האלוקדו הינו מותג הכולל סדרה של מוצרי קוסמטיקה להקלה על תסמיני הפסוריאזיס. שני הרכיבים העיקריים במוצרי האלוקאדו הם אלוורה ואבוקדו ומכאן שם המותג. כל מוצרי האלוקדו מאושרים על ידי משרד הבריאות.

  המוצרים נמצאים בשימוש בעולם כמעט 20 שנה, המוצר נחקר ע"י טבע והוכח כמוצר שמקל באופן משמעותי על תסמיני הפסוריאזיס.

  הצג בעמוד נפרד
 • במה שונה האלוקדו ממוצרים אחרים המיועדים להקלה על תסמיני הפסוריאזיס?

  האלוקדו הינו המוצר הראשון והיחיד בעולם המורכב למעשה ממספר מוצרים המטפלים בנפרד בכל שלב של התפרצות הפסוריאזיס. מוצרי האלוקדו אינם מכילים סטרואידים ואינם מחייבים מרשם רופא. המוצרים זמינים בבתי מרקחת נבחרים הפזורים ברחבי ארץ.

  המוצרים נמצאים בשימוש בעולם כמעט 20 שנה, המוצר נחקר ע"י טבע והוכח כמוצר שמקל באופן משמעותי על תסמיני הפסוריאזיס.

  הצג בעמוד נפרד
 • האם האלוקדו מכיל סטרואידים?

  לא. אחד היתרונות של המוצר הוא העדר סטרואידים להם תופעות לואי שליליות מרשימת רכיבי המוצר. האלוקדו קרם ייחודי המשלב בין רכיבים פעילים טבעיים (אלוורה ואבוקדו), ויטמינים ומינרלים מים המלח.

  הצג בעמוד נפרד
 • ראיתי שיש מספר תכשירים שונים בסדרה, כיצד אדע איזה תכשיר מתאים עבורי?

  אם עד היום עדיין לא התנסתם במוצרי האלוקדו אנו ממליצים על רכישת ערכת גוף או ראש לפי הצורך. הערכות כוללות מספר מוצרים שונים לטיפול בשלבים שונים של התפרצות הפסוריאזיס. הפרטים במארזים מגיעים בנפח קטן ומאפשרים להתנסות במוצר ולהתרשם מהשפעתו. לאחר ההתנסות הראשונית ניתן לרכוש פריטים בודדים במארזים גדולים יותר.

  ערכת גוף מכילה

  • קרם סילבר - לטיפול בקשקשת - בכל סוגי הקשקשת (אך לא בפצעים פתוחים), הקרם אינו מיועד למריחה על הפנים
  • קרם גולד - לסגירת פצעים והפחתת נפיחות ואדמומיות
  • קרם לבן - קרם לשימוש קבוע, שומר על העור ומפחית את הסימפטומים בהתפרצות הבאה
  • קרם ירוק - מיועד למצבים בהם יש עור יבש, עם קפלים כמו במרפקים, ברכיים ומשמש לריכוך העור. שימוש אפשרי של שילוב הלבן והירוק לריכוך ושמירה על העור.

  ערכת ראש מכילה

  שמפו (כתום), מרכך (ורוד), שמן טיפולי (ירוק). לטיפול בהתפרצות משתמשים בשמן אבל כל עוד אין פצעים בקרקפת, אם יש פצעים משתמשים בקרם הגולד.
  כל עוד אין התפרצות אפשר להמשיך עם שמפו ומרכך.

  הצג בעמוד נפרד
 • מהו אופן השימוש המומלץ בתכשיר האלוקדו?

  השפעת מוצרי האלוקדו תלוייה בעוצמת ההתפרצות, באופי העור, תדירות השימוש ועוד מגוון גורמים אחרים. ההמלצה הגורפת הינה שימוש של כשבועיים כדי להתחיל לראות תוצאות משמעותיות (את ההקלה מרגישים מייד).

  במידה ולא התנסתם באלוקדו מומלת לרכוש ערכה. בערכה 4 מוצרים (צבע מבדיל בינהם). כל מוצר מיועד לתופעה אחרת הנגרמת בעקבות התפרצות הפסוריאזיס וניתן לשלב בין הרכיבים השונים (אין צורך להמתין לספיגה) או להשתמש בנפרד בכל מוצר.

  המוצרים מייועדים לשימוש מעל גיל 3.

  הצג בעמוד נפרד
 • היכן ניתן להשיג את האלוקדו?

  את מוצרי האלוקדו ניתן להשיג בבתי מרקחת נבחרים הפרוסים ברחבי הארץ. רשימה עדכנית תוכלו למצוא באתר. כמו כן, מוזמנים ליצור איתנו קשר במידה ואתם מתקשים למצוא את נקודת המכירה הקרובה לביתכם.

  הצג בעמוד נפרד